Sklepy internetowe

Tworzenie sklepów internetowych

Stworzenie sklepu internetowego jest integralną częścią nowoczesnego biznesu. Według Forbesa codziennie ponad 1.000.000 osób robi zakupy online. Sprzedaż online dynamicznie rośnie o 15% rocznie.

Co wpływa na pomyślny zakup online?

W jaki sposób użytkownik podejmuje decyzję?

Co mu w tym pomaga?

Odpowiedzią i rozwiązaniem jest kompetentny projekt interfejsu użytkownika i interfejsu UX / UX. Na tych dwóch etapach składamy 60% całkowitego czasu pracy nad projektem.

ZADANIE GŁÓWNE – sklep internetowy musi być przejrzysty, logiczny i prosty.

CEL – zmuszenie użytkownika do wykonania akcji.

WYNIK: nasi klienci mają wysoki ROI i KPI.

- lazy placeholder - Sklepy internetowe

Jak osiąga się wynik?

Rozwój sklepu internetowego to poważna kompleksowa robota, dla której osiągnięcie wymaga maksymalnej wydajności i dobrej komunikacji między wszystkimi działami tworzenia.

Badania

Analiza rynku. Monitorowanie wszystkich możliwych konkurentów

Grafika

Opracujemy indywidualny projekt zgodnie z tematyką towarów lub usług

Programowanie

Wprowadzane są najnowsze standardy. Strona będzie działać tak szybko i poprawnie, jak to możliwe we wszystkich przeglądarkach.

Testowanie

Przed uruchomieniem witryna jest dokładnie testowana, aby zidentyfikować i poprawić błędy.

- lazy placeholder - Sklepy internetowe

Popularne funkcje witryny

Najczęściej zadawane pytania przez klientów

Koszt utworzenia sklepu internetowego może być bardzo różny. Zależy to od złożoności wybranej funkcjonalności, projektu, integracji. Dlatego, aby wyjaśnić koszty, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zestaw funkcji i kosztorys dla sklepu internetowego należy omówić indywidualnie.

Ponieważ nasze doświadczenie, liczba zadowolonych klientów, portfolio, mówią same za siebie. Wiemy, jak tworzyć prawdziwie wysokiej jakości strony internetowe dla pomyślnego rozwoju działalności naszego klienta.

Tak! Jesteśmy w stanie promować Twoją witrynę na szczycie wszystkich wyszukiwarek. Klienci, którzy korzystali z naszych usług promocyjnych, są aktualnymi liderami zapytań w wyszukiwarkach.

Koszt pozycjonowania SEO zależy od liczby i złożoności wykonywanych prac miesięcznie, a także od aktualnej pozycji witryny i jej konkurencji na rynku. Usługa pozycjonowania jest indywidualna dla każdej witryny, ale w każdym przypadku ma na celu osiągnięcie pożądanego rezultatu, w postaci odwiedzających, przychodzących żądań, połączeń, sprzedaży i zysków. Dlatego stosujemy indywidualne podejście do każdego, ponieważ koncentrujemy się na rozwiązaniu problemu i zapewnieniu sukcesu naszym klientom.

Masz dodatkowe pytania?

Zapytaj naszych specjalistów przez telefon.
48 380 80 10