Strony internetowe

Tworzenie stron WWW

Możesz zamówić u nas witrynę o europejskim technologicznym typie. Dobra strona internetowa rozwiązuje takie problemy biznesowe, jak: budowanie wizerunku, przyciąganie nowych klientów, zwiększanie sprzedaży. Dzięki wygodnemu interfejsowi i przejrzystej konstrukcji przekonwertujemy użytkowników na Twoich klientów. Gwarancja „efektu WOW”!

Strona musi podobać się odwiedzającym, a nie żonie!

Specjaliści IMEPRIA Web Studio pracują w sferze cyfrowej od ponad 7 lat. W tym czasie opracowaliśmy ponad 200 udanych projektów. Bazując na naszym doświadczeniu i znajomości rynku, możemy śmiało powiedzieć, co będzie działać, a co nie. Zamawiając stronę internetową w naszym studiu, otrzymujesz robocze rozwiązania, które są niezbędne dla Twojej firmy.

Współpracując z nami, nie będziesz klientem, ale naszym partnerem. Dzięki temu będziemy rozwijać Twój biznes jako Twój. Jesteśmy równie zainteresowani sukcesem projektu, ponieważ Twój sukces będzie naszą reklamą.

- lazy placeholder - Strony internetowe

Jak osiąga się wynik?

Projektujemy przyjazny dla użytkownika interfejs, tworzymy projekt, wdrażamy kreatywne funkcje, programujemy, integrujemy, testujemy, uruchamiamy, analizujemy wynik, wprowadzamy poprawki i otrzymujemy dobrą, działającą stronę.

Badania

Analiza rynku. Monitorowanie wszystkich możliwych konkurentów

Grafika

Opracujemy indywidualny projekt zgodnie z tematyką towarów lub usług

Programowanie

Wprowadzane są najnowsze standardy. Strona będzie działać tak szybko i poprawnie, jak to możliwe we wszystkich przeglądarkach.

Testowanie

Przed uruchomieniem witryna jest dokładnie testowana, aby zidentyfikować i poprawić błędy.

- lazy placeholder - Strony internetowe

Popularne funkcje witryny

Najczęściej zadawane pytania przez klientów

Koszt witryny może być zupełnie różny, w zależności od złożoności funkcjonalności, projektu, układu, integracji itp. Dlatego, aby wyjaśnić koszty, skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Otwierając wyszukiwarkę i wpisując do pola wyszukiwania „Tworzenie stron internetowych”, zobaczysz ogromną liczbę ofert od różnych firm i osób. Taka odmiana jest myląca. Jeśli potrzebujesz naprawdę wysokiej jakości i oryginalnej witryny, zaoferujemy świeże pomysły i całkowicie nowe podejście do tworzenia strony, a portfolio i opinie naszych klientów są tego dowodem.

Tak! Jesteśmy w stanie promować Twoją witrynę na szczycie wszystkich wyszukiwarek. Klienci, którzy korzystali z naszych usług promocyjnych, są aktualnymi liderami zapytań w wyszukiwarkach.

Koszt pozycjonowania SEO zależy od liczby i złożoności wykonywanych prac miesięcznie, a także od aktualnej pozycji witryny i jej konkurencji na rynku. Usługa pozycjonowania jest indywidualna dla każdej witryny, ale w każdym przypadku ma na celu osiągnięcie pożądanego rezultatu, w postaci odwiedzających, przychodzących żądań, połączeń, sprzedaży i zysków. Dlatego stosujemy indywidualne podejście do każdego, ponieważ koncentrujemy się na rozwiązaniu problemu i zapewnieniu sukcesu naszym klientom.

Masz dodatkowe pytania?

Zapytaj naszych specjalistów przez telefon:
48 380 80 10